Drzwi GERDA

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE DO DOMÓW

Przeznaczone są do montażu w ścianach zewnętrynych budynków, narażonych na działania niesprzyjających warunków klimatycznych tj. deszcz, wiatr, słońce, temperatura.

Zadaniem drzwi zewnętrznych GERDA jest zapewnienie bezpieczeństwa osobą przebywającym w budyku oraz odizolowania go od niekorzystnych warunków atmosferycznych. Spełniają one wszelkie wymagania i normy jakie oczekuje się od drzwi zewnętrznych.

Dla wymagających klientów producent drzwi GERDA wprowadził również elementy ozdobne – opaski drzwiowe oraz portale podkreślające styl i elegancję drzwi (opaski należy montować od strony wewnętrznej pomieszczeń, gdyż nie są odporne na zewnętrzne warunki klimatyczne). W swojej ofercie posiadamy m.in. Drzwi Gerda CX 20, GSX, GWX 20 i inne.

DRZWI DO MIESZKAŃ

Drzwi do mieszkań firmy GERDA przeznaczone są do montażu w ścianach znajdujących się wewnątrz budynków, jako drzwi wejściowe z korytarza lub innych pomieszczeń.

Skrzydło drzwi do mieszkań jest pełne – bez przeszklenia. W swojej ofercie posiadamy drzw firmy GERDA o zróżnicowanym stopniu odpornośi na włamania, różnicowane cenowo oraz w różnym stylu (tradycyjne i nowoczesne).

Dla wymagających klientów producent drzwi GERDA wprowadził również elementy ozdobne – opaski drzwiowe oraz portale podkreślające styl i elegancję drzwi (opaski należy montować od strony wewnętrznej pomieszczeń, gdyż nie są odporne na zewnętrzne warunki klimatyczne).

Swoim klientom oferujemy m.in. Drzwi Gerda CX 10 PREMIUM, CX 10 STANDARD, S )PREMIUM, S STANDARD i inne.